Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2010-04-29 21:52:55

Maciej

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Uwagi po pierwszym meczu i nie tylko.

Bardzo chciałem przyjśc na ten mecz, ale niestety miałem inne obowiązki. Jednakże może i dobrze się stało, że nie mogłem przyjść, bo kto wie... Może byście nie wygrali. Od razu też pragnę pogratulować wygranej. ) Na prawdę bardzo się cieszę, że mamy już na koncie zwycięztwo. Myślę, że doda nam to skrzydeł w kolejnych meczach i będziemy bardziej pewni siebie.

Offline

 

#17 2010-04-30 14:40:30

Piotr

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: Uwagi po pierwszym meczu i nie tylko.

Mecz był dobry, ale dużo nam jeszcze brakuje. Jak to się mówi: Zawsze mogło być lepiej. Nie możemy teraz spocząć na laurach, że wygraliśmy mecz, to powinno nas zmobilizoawać do lepszej pracy i współpracy na boisku.

Offline

 

#18 2010-04-30 23:06:07

tony adams

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-20
Posty: 7
Punktów :   

Re: Uwagi po pierwszym meczu i nie tylko.

dziękuję Sylwek za te miłe słowa:) myślę, że był to mecz na przełamanie.przechodząc do meczu jestem usatysfakcjonowany wynikiem i naszą postawą. nie czuć było, że jesteśmy pod presją wyniku. myślę, że w tym tkwi nasz problem. podchodzimy do gry bez luzu, jakbyśmy grali mecze conajmniej w LM. brawo chłopaki dzięki wielkie za wspólną grę.

Offline

 

#19 2010-05-06 23:28:24

Maciej

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Uwagi po pierwszym meczu i nie tylko.

Kolejna przegrana? No trudno... Ale wynik nie odzwierciedla obrazu meczu. Otóż moim zdaniem graliśmy dobrze, momentami nawet bardzo dobrze. Na ostatnie minuty zamknęliśmy przeciwnika w "hokejowym zamku". Wspaniale było widzieć jak rośnie nasza przewaga na boisku, ale szkoda, na prawdę szkoda, iż nie została zwieńczona bramką. Ja na domiar złego dałem ponieść się emocjom, za co przepraszam.
Widać, że im więcej gramy ze sobą, tym lepiej zgrani jesteśmy. Myślę, że już niedługo będziemy trudnym przeciwnikiem dla wszystkich drużyn ligi.



We wczorajszym meczu, nie wiem czy się ze mną zgodzicie, była wszech obecna agresja. Wdaliśmy się w pyskówki nie tylko z przeciwnikiem, ale również wewnątrz naszej drużyny. Myślę, że takie zachowanie nie sprzyja dobrej grze... Będę się starał poprawić i nie dać się prowokować przeciwnikowi.

Ostatnio edytowany przez Maciej (2010-05-11 13:00:03)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fs.pun.pl www.chalupnik.pun.pl www.akadeniashibusen.pun.pl www.dicho.pun.pl www.grajznami.pun.pl